U saobraćajkama godišnje strada oko 600 osoba

Ministar policije Ivica Dačić pozvao je najbolje automobiliste Srbije da edukativno utiču na ostale vozače i pomognu im da voze što sigurnije kako bi se sačuvali ljudski životi.